partnerzy


benefit systems
Benefit Systems dostarcza innowacyjne, nowatorskie rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji, kultury oraz specjalnych, szytych na miarę programów kafeteryjnych. Nasze produkty, w tym flagowy Program MultiSport, umożliwiają skuteczne zwiększenie lojalności i motywacji pracowników. Proponujemy również szereg usług i dodatkowych rozwiązań przygotowanych z myślą o potrzebach naszych klientów oraz użytkowników.


fitprofit
VanityStyle Sp. z o. o. specjalizuje się w nowatorskich i motywujących pracowników rozwiązaniach w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych, będących dla każdego pracodawcy doskonałym narzędziem do budowania więzi, zadowolenia swoich pracowników, oraz dbałości o nich.OK System Polska jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. Podejmujemy współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie:

  • sportu i rekreacji,
  • kultury i rozrywki,
  • poprawy zdrowia i urody (również zabiegi upiększające i masaże).
Oferta Kart FitFlex jest skierowana do firm, które chcą zakupić dodatkowe pakiety motywacyjne dla swoich Pracowników. W swojej ofercie FitFlex posiada karty fitness upoważniające do korzystania z ponad 1200 ośrodków sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski. Staramy się zapewnić Pracownikom naszych Klientów najlepszą ofertę sportowych pakietów motywacyjnych. Gwarantujemy atrakcyjną ofertę dostosowaną do preferencji i możliwości każdego Pracownika.
2009 pakoszczecinek .pl